Lepicí pásky jsou základem bezpečného balení!

Lepicí páska je nenahraditelným pomocníkem při procesu balení. Naše firma Hanzpauler s.r.o. vám nabízí široký sortiment lepicích pásek v nejvyšší kvalitě. U nás najdete lepicí pásky různých druhů, šířek a materiálů. Nabízíme balící, kancelářské, krepové, oboustranné nebo filamentní lepicí pásky, dále pokladní pásky nebo etikety. Kompletní sortiment lepicích pásek je možné objednat v našem eshopu.

Lepicí pásky kancelářské
- jsou nepostradatelnou pomůckou do každé kanceláře, domácnosti, obchodů a pro další využití. Patří mezi velmi oblíbené lepicí pásky především pro svou pevnost, udrží jakýkoli materiál na každém povrchu. Naše firma nabízí ve svém eshopu kancelářské lepicí pásky v mnoha provedeních a velikostech.

Lepicí pásky balící
- lidově řečeno izolepa je nenahraditelným pomocníkem při každém procesu balení. Nejčastěji slouží k uzavírání kartonů při balení zboží a k běžnému lepení papíru v domácnostech a kanceláří. Jsou dostupné v široké paletě rozměrů, barev i použitých materiálů.

Lepicí pásky krepové
- tyto lepicí pásky jsou vhodné dosažení profesionálních výsledků při renovaci nebo dekoraci zdí, stropů, oken a dveří. Předností krepových lepicích pásek jsou především čisté, ostré kraje na malovaných površích a jejich elastická zadní strana zajišťuje dobré, rovné přilepení i na nerovné povrchy.

Lepicí pásky filamentní

- jejich použití je především pro pevném svazování. Slouží k balení kartonů s těžkým obsahem, fixaci zboží na paletě, ke stažení ocelových plechů a všude tam, kde se nedá použít klasická svazovací páska spojovaná ocelovou sponou. Lepicí pásky filamentní jsou pevnější a odolnější variantou běžných lepicích pásek.

Lepicí pásky oboustranné

- tyto pásky jsou vhodné např. při pokládce koberců a podlahových krytin, vytváření samolepicích vrstev na různých materiálech, lepení dekoračních předmětů, zrcadel, nábytku, soklů, lišt, štítků nebo reklamních panelů. Drží na většině běžných materiálů.

Etikety

- jsou samolepicí, slouží jako nosič adresy, kódu, názvů výrobku, loga atd. Dále jsou vhodné pro jednoduché označování vašeho zboží. Nezanechávají stopy po lepidle, přesto pevně drží. Jsou nejlevnější alternativou cenovek.

Pokladní pásky

V našem eshopu najdete nejrozšířenější rozměry pokladních papírových pásek. Než budete pokladní pásky objednávat, je důležité vědět správný výběr pokladního kotoučku, znát typ papíru, šířku papírové pásky, průměr kotoučku, případně průměr vnitřní dutinky.

Při výběru našich produktů klademe důraz na praktické použití, kvalitu i zajímavou cenu. S bližším výběrem Vám rádi pomůžeme a poradíme. V případě dotazů nezávazně kontaktujte naše odborné konzultanty naší firmy Hanzpauler Plzeň.

Kontaktujte nás

Hanzpauler s.r.o.
Komenského 2
Chlumčany
334 42 

Tel: 725 459 630
Tel: 774 736 880